Запірно пломбувальні пристрої як один з засобів охорони

Сьогодні охорона вагонів, контейнерів та складів від несанкціонованого проникнення є однією з найгостріших проблем, з якою роками стикаються вантажовласники. Якщо на складі можна хоча б поставити камери спостереження, то реалізувати повноцінну охорону систему в вагоні, на жаль, можливості немає.

Впоратися з цією проблемою допомагають запірно пломбувальні пристрої. ЗПП встановлюються на вагон вручну. Установка не займе більше ніж 10 секунд, але зняти його без спеціальних інструментів не вийде. Оскільки на кожній одиниці ЗПП викарбувано індивідуальне маркування (серійний номер і найменування перевізника), просто розкрити вагон, потривожити вантаж і опломбувати назад буде неможливо – підміну відразу запідозрять при розвантаженні.

Є багато компаній, які реалізують різноманітну захисну продукцію, проте репутація та якість товарів не всіх є перевіреною. ТОВ «ЯНГУЛ» своєю чергою – одна з небагатьох фірм, яка має прекрасні відгуки та зарекомендувала себе як надійний партнер.

Чому варто вибрати саме нашу компанію?

• На українському ринку ми працюємо вже понад 9 років. За час роботи ми встигли вивчити всі нюанси цієї сфери, напрацювали базу клієнтів та зарекомендували себе як надійна компанія.

• Ми займаємось розробкою, виробництвом та реалізацією власних продуктів системи пломбування. Всі охоронні пломби проходять комплексні випробування на надійність.

• ТОВ «Янгул» співпрацює зі світовими компаніями-виробниками в області системи охорони та пломбування.

• Широкий асортимент товарів. У каталозі Ви можете знайти понад 100 позицій різних засобів контролю. Оплата можлива будь-яким способом.

• Нашою найбільшою цінністю є задоволений клієнт, тому ми робимо все можливе, щоб максимально забезпечити споживачів необхідними їм товарами. У нас мінімальний термін обробки замовлення та швидка доставка в будь-яку точку України – все для того, аби Ви якомога швидше отримали бажаний товар! За умови замовлення на суму понад 600 гривень – доставка безплатна. Вся продукція відправляється зі складу в день оплати.

• У роботі ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки.

• Реалізуємо товари як оптом, так і вроздріб. Мінімальні роздрібні партії кожного окремого взятого продукту необхідно уточнювати у менеджера компанії. Товари завжди є в наявності.

Якщо Вас зацікавила продукція нашої компанії, не зволікайте, а звертайтесь! Оформити замовлення Ви можете на сайті. Процедура є досить легкою та не займе багато часу. Також зробити це можна за контактним номером у нашого менеджера. Будемо раді співпрацювати з Вами!